Магазин автомобільної косметики Scrubster є офіційним дилером бренду Shiny Garage на території України.
Ми самі є автомобільними ентузіастами з багатим досвідом і прекрасно розуміємо, як кожному, хто має свій автомобіль приємно спостерігати його в доглянутому, красивому вигляді. Саме це бажання привело нас до вивчення широкого ринку автомобільної косметики і пошуку найкращої якості при доступній ціні.
Великий вибір товарів по догляду може поставити в ступор багатьох, з чим стикалися і ми самі, саме з цього наші менеджери мають в першу чергу особистий досвід використання автокосметики Shiny Garage підкажуть вам, який засіб / набір засобів підійде під ваші щоденні потреби.

Всі товари представлені в нашому магазині ми намагаємося підтримувати в постійній наявності, для того що б забезпечити оперативну доставку/самовивіз, а так само це надає можливість вам помацати/понюхати і навіть при можливості потестувати товар, Для того що б упевнитися в найвищій якості продукції представленої в нашому магазині.
Ми-молода команда автоентузіастів і нашою мрією і метою стало бажання показати таким же фанатам чистих і красивих автомобілів, що підтримка екстер'єру та інтер'єру автомобіля у відмінному стані може бути реалізовано власними силами, а результат такого догляду буде не менш ефектним, ніж постійні візити в дорогі детейлінг-центри.